ODFODFODF
(poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00)
biuro@odf.pl
87-100 Toruń

UBEZPIECZENIE ZE ZWROTEM SKŁADKI!

WARTA Bezpieczna Przyszłość – UBEZPIECZENIE ZE ZWROTEM SKŁADKI!!

👨‍👩‍👧‍👦❤️ Warta Bezpieczna Przyszłość to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa zapewniająca ochronę życia i zdrowia ubezpieczonego na wypadek niespodziewanych zdarzeń losowych.

📍 Prosta forma zabezpieczenia najbliższych.W przypadku śmierci ubezpieczonego świadczenie wypłacane jest osobie wskazanej na polisie, bez postępowania spadkowego oraz bez podatku od spadku i darowizn.

📍 Kapitał na przyszłość.Wypłata kwoty określonej na umowie, osobie ubezpieczonej na koniec trwania okresu ubezpieczenia. Wartość ta może być dodatkowo powiększona o udział w zyskach ubezpieczyciela.

📍 Pomoc w razie wypadku lub choroby. Wsparcie finansowe w wielu nieprzewidzianych sytuacjach związanych z Twoim życiem i zdrowiem.Możesz skorzystać z szeregu umów dodatkowych, dzięki którym rozszerzymy zakres ubezpieczenia np. o pobyt w szpitalu, poważne zachorowanie, wypadek czy też drugą opinię medyczną.

📍 Okres umowy zależy od Ciebie.To Ty ustalasz jak długo będzie trwała Twoja umowa. Możesz wybrać dowolny okres pomiędzy 10 a 25 lat.

👨‍💻 Skontaktuj się z naszym agentem, który dopasuje ochronę do Twoich aktualnych potrzeb.

Poprzedni artykuł