ODFODFODF
(poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00)
biuro@odf.pl
87-100 Toruń

Współpraca

Współpraca

ODF to niezależna instytucja doradcza, której można zaufać.

Atuty współpracy Misja
dowolna forma współpracy: umowa zlecenie lub umowa agencyjna (działalność)
atrakcyjny system prowizyjny
brak planów sprzedażowych
możliwość współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi
bezpłatne szkolenia
brak wymogu wyłączności
single-gallery-1
Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce. Przedsiębiorcy powinni być doceniani i stawiani za wzór, bo to oni są dziś prawdziwą elitą. To ludzie gotowi do działania, przyjmowania odpowiedzialności, otwarci na ryzyko w stopniu niewyobrażalnym dla osoby, która nie jest Przedsiębiorcą. Tylko tacy ludzie autentycznie zmieniają świat. Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać. Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami.

Lata doświadczenia, starannie dobrana, wykwalifikowana kadra pracownicza i bogata oferta to nasze główne atrybuty. Wychodząc naprzeciw potrzebom, nieustannie się rozwijamy i poszerzamy wachlarz swoich usług. Wiemy również, że powodzenie w branży doradztwa finansowego zależy przede wszystkim od kompetencji i zaangażowania, dlatego po pierwsze, stawiamy na rozwój, po drugie, indywidualnie podchodzimy do każdego doradcy.

  Wypełniając niniejszy formularz przyjmujesz do wiadomości treść dokumentu polityka prywatności przez administratora: ODF Arkadiusz Nowicki z siedzibą przy ul. Długa 12, 87-100 Toruń.

  Partnerzy

  Mapa oddziałów
  i partnerów ODF

  ODF to coś więcej niż firma – naszą pasję zamieniamy na przyjazne i innowacyjne rozwiązania dla bezpieczeństwa klientów.

  Współpraca

  Towarzystwa ubezpieczeniowe