Współpraca

ODF to niezależna instytucja doradcza, której można zaufać. Lata doświadczenia, starannie dobrana, wykwalifikowana kadra pracownicza i bogata oferta to nasze główne atrybuty. Wychodząc naprzeciw potrzebom, nieustannie się rozwijamy i poszerzamy wachlarz swoich usług. Wiemy również, że powodzenie w branży doradztwa finansowego zależy przede wszystkim od kompetencji i zaangażowania, dlatego po pierwsze, stawiamy na rozwój, po drugie, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Chętnie korzystamy z nowatorskich rozwiązań – nie boimy się zmian, również tych kadrowych. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które tak jak my lubią pracę z ludźmi, cenią sobie profesjonalizm i wysokiej jakości usługi. Ze swojej strony zapewniamy stabilną posadę i satysfakcjonującą pracę, która umożliwi Wam rozwój oraz wymianę doświadczeń. Interesujące szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a także podróże i konkursy motywacyjne to tylko niektóre z możliwości, które oferujemy swoim współpracownikom.

Jeśli chcecie dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do złożenia aplikacji. Jeśli spełnicie nasze oczekiwania, z przyjemnością przyjmiemy Was do swojej kadry.

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższego formularza:

Jestem zainteresowany/a współpracą z zakresu:

Kredytów:

Inwestycji:

Obsługi ubezpieczeń (więcej opcji zaznaczysz przytrzymując ctrl):

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres zameldowania (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres siedziby (wymagane)

NIP(wymagane)

REGON(wymagane)

Telefon kontaktowy(wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

PESEL(wymagane)

Seria i nr dowodu osobistego(wymagane)

Uwagi