Gefion Insurance

Gefion Insurance

GEFION jest towarzystwem ubezpieczeniowym diałającym w wielu krajach europejskich. Należy do czołowych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej. Łączy doświadczenie sektorów finansowych i prawnych o globalnym zasięgu. GEFION podejmuje skonsolidowane działania, które maksymalizują potencjał biznesowy i zyski partnerów firmy.

Towarzystwo ubezpieczeniowe GEFION stawia na działania oparte na solidnej platformie technicznej, znajomości branży oraz innowacyjnych rozwiązaniach administracyjnych. Zapewnia indywidualne rozwiązania i usługi dla agentów i brokerów. Prowizje dla agentów pracujących dla GEFION są wyższe niż w innych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Towarzystwo działa zgodnie z własną wiedzą i nabytym przez lata doświadczeniem. Jest zaangażowane w swoją pracę i zawsze stawia na innowacyjne rozwiązania dla swoich agentów i brokerów. Ciągle się rozwija. Uczciwość i wiarygodność to najważniejsze wartości, którymi się kieruje.

GEFION łączy korzyści handlowe z dostępu do kapitału i ubezpieczeń majątkowych w oparciu o indywidualne i nowoczesne rozwiązania. W Polsce działa od niedawna i dąży do umocnienia swojej pozycji na rynku. Możliwość sukcesu opiera na swojej bogatej ofercie, którą wyróżniają ceny ubezpieczeń majątkowych – są tańsze o 20% w stosunku do konkurencji. Obecnie poszukuje współpracowników – agentów i brokerów. Dołącz do grona najlepszych.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)